Yapıcı Proje Elektrik Taaahhüt ve Ticaret A.Ş. – Çankaya/Ankara

Yapıcı Proje Elektrik Taaahhüt ve Ticaret A.Ş. – Çankaya/Ankara iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

15 Şubat 2018 | Türkiye | Feed |


: Yapıcı Proje Elektrik Taaahhüt ve Ticaret A.Ş. – Çankaya/Ankara
: 0 312 212 47 46  
: Mebusevleri Mah. Dögol Caddesi 51/14 Beşevler / ANKARA
: Ankara / Çankaya
:
: info@yapiciproje.com.tr
: http://www.yapiciproje.com.tr/
:
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Loading...
Firma Hakkında

Yapıcı Proje Elektrik Taahhüt ve Ticaret A.Ş, Ankara’nın önemli merkezlerinden birisi olan Beşevler’de kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri,insana, çevreye, kaliteye verdiği önem ve dinamik enerjisiyle sektörünün çok önemli bi markası haline geldi.

Fabrika, bina, toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin Proje, A.G, Y.G, Zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu üstlenmeye devam etmektedir. Vizyonumuz Yapıcı Proje Elektrik Taahhüt Ve Ticaret A.Ş‘olarak Kurulduğumuz günden bu yana ulusal pazarda verdiğimiz hizmetler ile konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, Güven duyulan, yasalara saygılı bir şirket olmak, Müşteriye, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için son derece dikkatli çalışmak, Müşterilerimize en güvenli ve kaliteli hizmeti sunarak ilk tercih edilen proje taahhüt firması olmak.

Yapıcı Proje Elektrik Taaahhüt ve Ticaret A.Ş. – Çankaya/Ankara Hakkında Bir Yorum Yazın