Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic.

Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic. iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

15 Mart 2018 | Türkiye | Feed |


: Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic.
: (324) 336 44 31
: İhsaniye Mah. Havuzlar Cad. No:24 Mersin
:
:
:
:
: ,Tarım Ürünleri İhracatçıları
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Loading...
Firma Hakkında

PLAST-PA PLASTİK SANAYİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET
Özel sektör tarımsal ve mode
bahçe araştırma kuruluşu statüsüne sahip olan PLAST-PA 2000 yılında kurulmuştur. İthalatı ve ticareti konusunda kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ürünlerini sunmaktadır.
Merkezi Mersinde olmak üzere müdürlükleri ve çeşitli illerde, ülkelerde bulunan bayilikleri ile sektördeki dünya devlerinin teknolojilerini ve birimlerini de kullanarak sektörünün en iyi ürünlerini Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine pazarlamaktadır.
SEKTÖRDE LİDER
Sektörünün en kaliteli ithal ve yerli bağcık, ithal ve yerli fidan aşı bağı, parafinli aşı bağı PARAFİLM, aşı makinesi ve ekipmanları ( göz aşısı, kalem aşısı, omega aşısı), tam bodur ve yarı bodur dal açma aparatları, fidan tutturma kancası, tülleri tutturma klipsi, telli terbiye sisteminde kullanılan bodur elma bağlama ipleri, damlama ve sulama da kullanılan pratik klips, fidan tokası, destekleme aparatı, zeytin toplama tırmığı, tele tutturma klipsi, gölgeleme klipsi, meyve destekleme çatalı, sera askısı, sera klipsi, fidan etiketi piyasaya sunan PLAST-PA sektörde Türkiye’ nin en büyük plastik üreticisi olmayı hedeflemektedir.

Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic. Hakkında Bir Yorum


  • Şener keskin

    Merhabalar. Ücretini gönderdim ne ilaçları geldi nede telefonlara çıkıyorlar. Paramı da iade etmiyorlar. Bir koli ilaç için 900TL ödedim bir ay oldu. 8.3.2018 den beri ilaçları gelmedi.

    5 Mayıs 2018 - 08:29 | Cevapla
  • Plastpa Plastik İth. İhr. San. Tic. Hakkında Bir Yorum Yazın