MYVET TARIM SULAMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ

MYVET TARIM SULAMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

18 Aralık 2017 | Türkiye | Feed |


:MYVET TARIM SULAMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ
: 332-3424990
:  FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10484 SOKAK NO:5 KARATAY/KONYA
: Konya
: 332-3424984
:
:http://www.myvet.com.tr
:Ziraat Sektörü
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Loading...
Firma Hakkında

MYVET Tarım Sulama Sistemleri Ltd.Şti 11 yılı aşkın süredir alanında uzman dünya lideri firmaların İç Anadolu distribütörlüğünü yapmakta ve teknolojinin ulaştığı son noktayı İç Anadolu çiftçimizle buluşturmaktadır.

“Doğru marka, doğru proje, doğru uygulama” sloganıyla yola çıkan firmamız özellikle damla sulama projelerindeki mühendislik hesaplarının önem ve hassasiyetine dikkat çekmeye çalışarak kaliteli bir malzemenin bile yanlış projelendirme ile çiftçimizi mağdur edeceğini önemle vurgulamıştır. Aynı şekilde kalitesi konusunda tereddütler bulunan bir malzemenin ise ne kadar doğru bir projeye tatbik edilirse edilsin mutlaka sorunları beraberinde getireceğini anlatmıştır.

Bölgemizde verdiğimiz emek ve çabaların neticesinde damla sulamanın toplam sulanabilir arazi varlığı içerisindeki hızla yükselen oranı bizleri oldukça memnun etmektedir. Bölge çiftçimiz yağmurlama sulama konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye ulaşmış olmasına rağmen, damla sulama konusunda ciddi bir bilgi eksiği bulunmaktadır. Bu eksiği tamamlamak amacıyla gerek distribütörlüğünü yaptığımız firmaların talebimiz üzerine bölgemize istihdam ettiği, gerekse kendi bünyemizde bulunan konusunda uzman toplam 7 adet ziraat mühendisi personelimiz ile damla sulama konusunda bilgi seviyesini en az yağmurlama sulama seviyelerine çıkarmayı amaçlamaktayız.

Firmamızca uygulanan projelerde uygulamaların en ileri teknoloji ile uygulanması sebebiyle çiftçi kardeşlerimizin birim alanda daha az işçilik ve enerji ile daha yüksek verim elde etmesi garanti edilmektedir. Bilindiği üzere damla sulama sisteminin avantajlarının başında gelen karlılık oranındaki artışın sağlanması için gereken uzmanlık ve deneyin noktasında MYVET Tarım Sulama Sistemleri bölgemizde lider firma konumundadır.

Damla sulama, yağmurlama sulama, pivot sulama, yer altı hatları ve bunların otomasyonu konusunda 11 yılı aşan tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile teknolojinin ulaştığı son noktadaki firmaları ve ürünleri bölgemiz çiftçilerinin hizmetine sunmaktan, çiftçi kardeşlerimizin saygı ve güveni ile bölgemizin lider firması olmaktan mutluyuz, gururluyuz.

MYVET TARIM SULAMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ Hakkında Bir Yorum Yazın