Çağrı Ofis Bölme Duvar – Bağcılar/İstanbul

Çağrı Ofis Bölme Duvar – Bağcılar/İstanbul iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

15 Şubat 2018 | Türkiye | Feed |


:Çağrı Ofis Bölme Duvar – Bağcılar/İstanbul
:0212 659 35 00  0212 659 35 20
: İstoç 40 Ada No:20 Mahmutbey Bağcılar / İstanbul
: İstanbul / Bağcılar
:
:bilgi@cagriinsaat.com
:http://www.cagribolme.com/
:
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Bekleyiniz...
Firma Hakkında

1993 Yılında bir İnşaat şirketi olarak kurulan Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri, dünden bugüne emeğimizle ve tecrübemizle geliştirerek,ofis bölme,bölme duvar,ofis bölme sistemleri üzerine ve inşaat dışında da üç ayrı sektörde faaliyet gösteren bir Şirketler Topluluğu haline getirmiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Çağrı İnşaat topluluğu altındaki tüm şirketlerimizin başarısı, yüksek tecrübeli ve kalifiye uzmanların oluşturduğu kadromuzun profesyonel ve kişisel yetkinlikleri temelinde bize sağladıkları katma değerin bir yansımasıdır. Bu güçle ayrı ayrı projelerine sarılan şirketlerimiz, yalnızca Türkiye’de değil, aynı zamanda tüm dünyada de faaliyet göstermektedirler.

Çağrı İnşaat Bu ülkelerde  müşterileri arasında olan yerel yönetimlere, çok uluslu yada ulusal firmalara, araştırma enstitülerine, ve değişik sektörlerde ofis bölme yatırımları bulunan kamu şirketlerine, teknik ve danışmanlık destekleri sunmaktadır. Topluluğumuzun, bu iki ana kategoride gösterilebilecek servisleri, en genel noktalar temelinde strateji planlama ve gelişim, kurumsal ve organizasyonel kalkınma, proje yönetimi ve yürütümü; ve finansal yönlendirme ve danışmanlık hizmetlerini içermektedir.

Bu hizmetleri sunarken, ulusal ve uluslararası platformda, her zaman yüksek teknoloji ve iş gücüyle çalışmaya bizi iten vizyonumuzun ve hayattaki duruşumuzun, gelecekteki projelerimizde de, yeni istihdam kaynakları yaratarak ülke ekonomimize işsizlikle mücadele noktasında yardımcı olması, Çağrı İnşaat Topluluğu olarak bizim en büyük temennimizdir. Üstün teknolojiyi kullanarak ürettiğimiz her bölme duvar avrupa standartlarında 1.sınıf alüminyum profil kullanarak hazırlanmaktadır. Sistemin tüm profilleri ( bölme duvar profilleri ) çağrı inşaat tasarıma aittir. Bizlerden ofis bölme duvar fiyatları almak için iletişim adresimizden ulaşarak ofisinizin ofis bölme duvar yapılacak alanın en ve boy ölçülerini vererek ofis bölme sistemleri fiyatları alabilirsiniz.

Çağrı Ofis Bölme Duvar – Bağcılar/İstanbul Hakkında Bir Yorum Yazın