Ayt Turızm

Ayt Turızm iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

23 Mart 2018 | Türkiye | Feed |


: Ayt Turızm
: (242) 344 07 44
: Sedir Mah. 729 Sok. Buyurukçu Apt. No:28 Kat:1 Daire:1 Muratpaşa / Antalya
: Muratpaşa / Antalya
:
:
:
: ,Deniz Taşımacılığı,Deniz Taşıtları ve Yan Sanayi,Denizcilik,Denizcilik,Denizcilik Acentaları,Gemi Tamir Bakım ve Servis Hizmetleri,Havayolu İşletmeciliği,Ulaşım ve Taşımacılık,Yük Taşımacılığı
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Loading...
Firma Hakkında

AYT TURIZM sektörde seçkin ve köklü bir geçmişe sahip, yeniliklere açık deneyimli yönetim kadrosu ile en iyiyi hedefleyen bir turizm Seyahat ve Organizasyon acentasıdır.
Ayrıca AYT TURIZM 2001 yılından beri Adalet Bakanlığı nezdinde mahcuz ve menkul malların muhafazasını otopark, besi çiftliği ve depo ve antredepolar olarak faaliyetini sürdürmektedir. Başta Antalya ili icra daireleri ve barosu avukatlarına ve ayrıca 81 ilin baro üyesi avukatlarına hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışımı ise şirket olarak en büyük hassasiyetimizdir.
AYT TURIZM sizlere farklı konseptleriyle, bireysel ve kurumsal yurt içi ve yurt dışı uçak bilet rezervasyonları, tur organizasyonları, gemi seyahatleri, kongre, fuar ve bayi toplantısı organizasyonları, uçak brokırlığı, her türlü araç ve tekne kiralama, yurt içi ve yurt dışı otel, kongre, seminer hizmetleri ve konusunda uzman personelleri ile taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak, güven ve kalitenin sınırsız hizmet anlayışı içinde, sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.
Hedefimiz;
Hızla gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla ‘’ mükemmelliğin ayrıntılarda gizli olduğunun’’ bilinci ile müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi eğitimli profesyonel, yenilikçi bir takım ruhu içinde sunmaktır.
Hayallerinizde yaşattığınız hafızalardan silinmeyecek kadar mükemmel tatil ihtiyaçlarınız ve turizm faaliyetlerinizi gerçeğe dönüştürmek üzere AYT Turizm olarak sizlere en iyiyi sunmak üzere buradayız.

Ayt Turızm Hakkında Bir Yorum Yazın