Tayen Endüstri Tesisleri Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Tayen Endüstri Tesisleri Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

24 Aralık 2017 | Tekirdağ | Feed |


:Tayen Endüstri Tesisleri Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
:+90(282) 673 22 25
: Zafer Mah. Şht. Yzb. Yücel Kenter Cad. 2M11-14 Çorlu/TEKİRDAĞ
:
:+90(282) 673 22 25
:info@tayen.com.tr
:http://www.tayen.com.tr
:Endüstriyel Tesislerde Anahtar teslim mekanik taahhüt, Endüstriyel Tesislerde Mühendislik, proje ve danışmanlık hizmetleri, Doğalgaz, LPG, LNG ve CNG gaz tesisatları, doğalgaz basınç düşürme istasyonları üretimi ve kurulumu, Yangınla Mücadele Sistemleri, Su, Buhar, Kızgın Yağ, Kimyasal ve Gıda hatları vb. tüm mekanik tesisatlar, Kazan daireleri, ısı istasyonları ve enerji nakil hatları kurulumu, Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve HVAC sistemleri, Her türlü havalandırma sistemleri, baca gazı arıtma ve baca sistemleri, Enerji kontrol ve geri kazanımına yönelik proses ve ünitelerin imali ve kurulumu, Makinelerin doğalgaza dönüşümü, brülör ve yakıcı sistem kurulumları, Akışkan taşıyan her türlü proses borusunun işlenmesi ve montajı, Temiz su, atık su, proses suyu ve yağmur suyu Altyapı hatları kurulumu.
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Bekleyiniz...
Firma Hakkında

Tayen Endüstri Tesisleri A.Ş. olarak sektöründe tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından kurulan, endüstri tesislerine yönelik mekanik sistem, tesisat ve kurulum işlemlerine yönelik faaliyet gösteren bir mühendislik firmasıyız. İdeal projeler için multidisipliner mühendisliği, yaratıcılığı ve teknolojiyi harmanlıyoruz. Talepleri ve değerleri olan müşterilerimizin dilinden konuşuyor, onların beklentilerini karşılamak için çözüm üretiyoruz. Kullandığımız ürün ve sistemleri tanıyor, detaylarını biliyor ve her zaman geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Başlangıçtan sona kadar işimizi severek ve dört elle yapıyoruz. Hizmet alanımızda 11 yıllık tecrübeye, yüzlerce farklı taahhüde ve yüzlerce memnun müşteri portföyüne sahibiz. İşimizin gerektirdiği tüm yetki belgelerine sahibiz ve her geçen gün yenilerini ekliyoruz. (EPDK, GAZDAŞ, KOSGEB, MMO, SMM …) Tüm personelimizi de kişisel gelişim ve sertifikasyon konusunda destekliyor ve daha donanımlı yapmak istiyoruz. (mühendislik yetki belgeleri, MYK, kaynakçı ve ustalık sertifikaları …) 430 m2 lik modern tesisimizde işimiz için gerekli ofis, depo, imalat ve montaj alanlarına ve araç gerece sahibiz.

Tayen Endüstri Tesisleri Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Hakkında Bir Yorum Yazın