KONYA SU ARITMA

KONYA SU ARITMA iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

23 Şubat 2018 | Konya | Feed |


: KONYA SU ARITMA
: 05367006575
: ULUIRMAK ALİ HOCA MAH. KARAMAN CAD.NO:110/C
:
:
: bilgi@erdogantesisat.com.tr
: https://www.erdogantesisat.com.tr
: SUYA DAİR NE VARSA
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ort.: 5,00 / 5)
Loading...
Firma Hakkında

ERDOĞAN TESİSAT;Su Arıtma, Yumuşatma, Sıhhi Tesisat ve ısı sistemlerinin satış ve montaj sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız İmalat ve ürün pazarlama alanında; Sıhhi tesisat ve atık su malzemelerinin satışı, Tam otomatik ve manuel kovalı kalorifer kazanlarının imalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Hizmet alanında ise; Ev ve iş yerlerine sıhhi tesisat ve atık su borularının döşenmesi, Bina içi doğalgaz ve Kalorifer tesisatının çekilmesi, radyatörlerin takılması, Kolon tesisatı çekilmesi, Otomatik bahçe sulama sistemleri tesisatları, süs havuzu tesisatları, Damlama sulama Sistemlerinin döşenmesi, arızalı musluk ve batarya değişimi, Baca temizlemesi, Kanalizasyon tıkanıklarının açılması ve hilti ile beton ve duvar kırılması işlerinize konusunda uzman ekibimizce günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

KONYA SU ARITMA Hakkında Bir Yorum Yazın