Gazi Değirmen Makine

Gazi Değirmen Makine iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

22 Şubat 2018 | Konya | Feed |


: Gazi Değirmen Makine
: 0532 405 68 24
: Horozluhan Mahallesi, Hırka Sokak No:20 Selçuklu/KONYA
:
:
: info@gazidegirmen.com
: http://www.gazidegirmen.com
: krom değirmen malzemesi,metal değirmen malzemeleri,değirmen yedek parçaları,değirmen malzemesi imalatı,değirmen malzemeleri imalatı,değirmen yedek parçaları imalatı,değirmen yedek parçası imalatı,değirmen malzemesi fiyatı,değirmen malzemeleri fiyatı,değirmen yedek parçaları fiyatı,değirmen malzemesi fiyatları,değirmen malzemeleri fiyatları,değirmen yedek parçaları fiyatları,değirmen helezonu,değirmen çelik helezon,değirmen makinası helezon
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ort.: 5,00 / 5)
Loading...
Firma Hakkında

Gazi Değirmen Makine 25 yılı aşan üretimi boyunca sürekli kendini yenileyerek; bilgi ve tecrübesini, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Değirmen Makineleri konusunda üretim yapan ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Değirmen Makine ve Ekipmanları, Boru Ekipmanları, Delikli Sac ve Elek Telleri, Dikiş Makinaları ve İpliği, Elek Malzemeleri, Elevatör Malzemeleri, Filtre Yedek Parçaları, Helezon, Lastik Malzemeler, Sasör Fırçaları, Vals Malzemeleri, Laboratuvar Cihazları … vb kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Değirmen sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gazi Değirmen Makine, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür eder.

Gazi Değirmen Makine

Gazi Değirmen Makine Hakkında 2 Yorum


 • İsmail Akçapınar

  Profesyonel ve kaliteli hizmet almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim 👌

  23 Şubat 2018 - 22:02 | Cevapla
 • Nisanur Bay

  değirmen yedek parçalarında öncü kuruluş, tebrik ederim.

  24 Şubat 2018 - 17:59 | Cevapla
 • Gazi Değirmen Makine Hakkında Bir Yorum Yazın