Web Tasarım Ajansı – BiiClick

Web Tasarım Ajansı – BiiClick iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

20 Kasım 2018 | İstanbul | Feed |


: Web Tasarım Ajansı – BiiClick
: 02163290932
: İstiklal mh. Mithatpaşa cd. No:18 D:16 Ümraniye - İSTANBUL
:
:
:
: https://www.biiclik.com
: web tasarım
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Loading...
Firma Hakkında

14 yıllık serüven,
BiiClick, PBS Bilgisayar resmi ünvanı ile 2003 yılında dünyanın en büyük finans ve ticaret şehirlerinden olan İstanbul ilinin en hızlı gelişen gözde ilçesi ümraniye’de kurulmuş bütünleşik hizmet sunan tasarım ve yazılım ajansıdır.

Sizin için üretiyoruz!
14 yıllık ticari hayatımızda “ web tasarım, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi, seo çalışması ile özel tasarım ve web tabanlı yazılım ” konusunda onlarca farklı sektörden yüzlerce farklı firmaya hizmet veriyoruz.

Hedefimiz, sizlerin kazanmasıdır.
Yapmış olduğumuz her işe büyük bir iş ve büyük bir proje gözüyle bakmak kısacası işimizi ciddiye almak en büyük özelliğimizdir. Yaptığınız işler verdiğiniz hizmetler nasıl ki sizin kalitenizi ve kurumsallığınızı gösteriyorsa bizlerde sizi referans göstermek için en iyiyi hedefliyoruz.

Sorumluluklarımızı Biliyoruz,
Satışları artırmak ve kurumsallaşma yolunda başlayan hayallerinizi izleyeceğimiz strateji doğrultusunda uygulamak için kendimize, tecrübemize ve yaptığımız işlere güveniyoruz. Tercih noktasında kalitesiz ve eksik hizmet yerine, kaliteli ve tam hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Kimler tercih etmeli,
Ürün, hizmet, fikir ve projelerine; butik ve özel çözümler ile sorunsuz hizmet almak isteyen, markasını ve işini geliştirmek isteyen esnaf, kobi, kurum ve ticari kuruluşlar dijital pazarlama, web tasarım, dijital tasarım ve özel web tabanlı yazılımlar konusunda ihtiyacı olan çözümü bulabilir.

Kalite vazgeçilmezimizdir,
İlk günkü heyecanımızı yitirmeden, sizlerin ihtiyacı olan her konuda analiz, planlama, tasarım ve kodlama yaparak sanki bir fidan dikiyormuş heyecanı yaşayarak projenize sıfırdan, fakat tecrübelerimizi katarak başlıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?
Yukarıda bahsettiğimiz gibi 14 yıllık ticari hayatımızda yüzlerce farklı müşterinin her projesinde tercih edilme başarımızdaki sır, sizleri iyi tanımak, tasarımı, kodlamayı, yazılımı, teknolojiyi alternatif çözümleri iyi bilmemizden kaynaklanıyor. Siz de kurumsallaşma yolunda pazardaki payınızı büyütmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

www.biiclick.com adresinden web tasarım, seo çalışması ve kurumsal kimlik çalışması hakkında detaylı bilgiler alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Ajansı – BiiClick Hakkında Bir Yorum Yazın