Euro rent a car – Gaziantep otomobil kiralama – Erbey Turizm Yatırımları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Euro rent a car – Gaziantep otomobil kiralama – Erbey Turizm Yatırımları San. ve Tic. Ltd. Şti. iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

20 Haziran 2018 | Gaziantep | Feed |


: Euro rent a car – Gaziantep otomobil kiralama – Erbey Turizm Yatırımları San. ve Tic. Ltd. Şti.
: 05357258899
: Kavaklık Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı No: 11/A Şahinbey
:
:
: erbeyturizm@hotmail.com
: http://www.eurorentacar.com.tr
: Otomobil Kiralama
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Puan Yok)
Loading...
Firma Hakkında

Hakkımızda
Euro rent a car ERBEY TURİZM YATIRIMLARI VE SAN TİC.LTD.ŞTİ. otomobil kiralama sektöründe; en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde, en uygun koşullarla sunmak amacıyla, 2000 yılında “SEYAHAT ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ EURO RENT A CAR İLE YAŞAYIN ” sloganı ile yola çıktı.

Gaziantep oto kiralama, Gaziantep rent a car hizmetini uzun yıllar ileri gelen deneyimimizden dolayı en kaliteli şekilde uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen ERBEY TURİZM YAT. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. zamanında, güler yüzlü hizmeti, tecrübeli personeli, araçlarda temizlik ve konforu titizlikle sunar. Son model değişik markalarda kendi öz sermayesi ile kurulu araç filosuna sahiptir. Her bir müşterisine bire bir hizmet anlayışını ilke edinen ERBEY TURİZM YAT. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. otomobil kiralama konusunda en iyi bildiğini, en iyi şekilde siz değerli müşterilerine sunmak için çalışıyor.

Euro rent a car – Gaziantep otomobil kiralama – Erbey Turizm Yatırımları San. ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında Bir Yorum Yazın