SEDAT AKIN (ARES MEDYA AJANS)

SEDAT AKIN (ARES MEDYA AJANS) iletişim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir;

17 Kasım 2017 | Balıkesir | Feed |


:SEDAT AKIN (ARES MEDYA AJANS)
:0 (532) 767 77 31
: CENNETAYAĞI MAH. NİHAL ADSIZ CAD. BEYAZ MELİSA SİTESİ B-1 BLOK NO:22 10300 EDREMİT/BALIKESİR BALIKESİR
:
:
:
:
:
:

Firma Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ort.: 1,00 / 5)
Loading...
Firma Hakkında
SEDAT AKIN (ARES MEDYA AJANS) hakkında daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret ediniz veya telefon numarası ile iletişime geçiniz.

SEDAT AKIN (ARES MEDYA AJANS) Hakkında 2 Yorum


 • Caner Cem Martı

  Merhabalar, 2 ay önce bir arkadaş vesilesiyle balıkesir merkezli ares medya’nın sahibi sedat akın ile birlikte çalışmaya başladım. kendisi için seo uyumlu makaleler yazdım ve tam olarak talep ettiği tarihte teslim ettim ancak sürekli ödemeleri geç yaptı. ben 23 yaşındayım ve %99 fiziksel engelliyim, paraya ihtiyacım olduğu için ve sedat bey sürekli sana iş vereceğim vaadinde bulunduğu için çalışmaya devam ettim. fakat, kendisi 2 ay boyunca sadece umut tacirliği ve oyalama stratejisi yaptı. bir süre sonra işi bıraktım ancak 170 tl’lik ödememi yapmama konusunda ısrarcı. bu tarz insanların yaptığı tek şey emek hırsızlığı, başka hiçbir şey değil. ben bu şahıs yüzünden mağdur oldum, kimsenin de benim gibi mağdur olmasını istemiyorum. bana sürekli iş vereceğim gibi vaatler verdi ve bende paraya ihtiyacım olduğu için ona inandım, şimdilik konuşmalarımızın bir kısmını atıyorum, bu kişinin nasıl bir insan olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. benim anlamadığım şey, nasıl bir insan işini düzgünce yapan bir engelliyi kullanır ve mağdur eder ki? gerçekten yazık diyecek fazla bir şey yok. son olarak bugün konuştuğumuzda ise içerik başına 5 tl’ye anlaştık diye söylüyor ancak hiç böyle bir şey konuşmadık. 300 kelimesi 5 tl diye anlaşmıştık. neyse daha fazla anlatmama gerek yok konuşmalarda her şey açıkça görülüyor.

  https://hizliresim.com/k92V8J
  https://hizliresim.com/BaVlbL
  https://hizliresim.com/v60MNA
  https://hizliresim.com/grNmY0
  https://hizliresim.com/ADoBXB
  https://hizliresim.com/OvWQ8n
  https://hizliresim.com/Rrad8Y
  https://hizliresim.com/DYLnW3

  21 Mayıs 2019 - 10:35 | Cevapla
 • Caner Cem Martı

  Personellerin parasını ödemeyen, sunmuş oldukları hizmetleri gerçekleştiremeyen bir firma ve dijital ortamda daha çok yeniler. Bu firma ile iş yapmak isteyen kişilerin iyice araştırma yapmalarını öneririm.

  21 Mayıs 2019 - 12:36 | Cevapla
 • SEDAT AKIN (ARES MEDYA AJANS) Hakkında Bir Yorum Yazın